Про компанію

Мета компанії: Поліпшення якості життя людей і захист навколишнього середовища шляхом створення надійних і ефективних енергозберігаючих систем тепло- та електропостачання на основі відновлюваних джерел енергії.

Стратегія розвитку ТОВ «КИЙ-БІЗ» базується на наданні комплексу послуг вищої якості:

- індивідуальний підхід до клієнта

- проектування

- комплектація

- монтаж

- гарантійне обслуговування

- сервісне обслуговування

У своїй діяльності ми використовуємо інноваційне високоефективне обладнання провідних брендів, поновлювані джерела енергії, професійний інструмент. Професійний персонал контролює якість і несе відповідальність на кожному етапі проекту.

Завдяки структурній роботі нашого колективу ми досягаємо максимального результату - створення ідеального комфорту наших клієнтів.

Навчання, постійне підвищення кваліфікації та стажування за кордоном дає можливість співробітникам компанії пропонувати Вам нові, цікаві і в більшості випадків нестандартні рішення.

Сьогодні ТОВ «КИЙ-БІЗ» - це компанія, яка стабільно розвивається на енергетичному ринку відновлюваної енергії України, що надає повний комплекс послуг партнерам і клієнтам:

- проектування

- поставка обладнання

- монтаж і налагодження систем тепло- і водопостачання

- гарантійне та сервісне обслуговування

Високий професійний рівень співробітників дає нам можливість виконувати весь комплекс інженерних робіт - від проектування до введення в експлуатацію як приватних будинків, так і великих промислових об'єктів у всіх регіонах України. На кожному етапі роботи, починаючи від замовлення і закінчуючи сервісним обслуговуванням встановленого обладнання, ми надаємо послуги вищої якості кожному з наших клієнтів.

Наша компанія завжди готова запропонувати найоптимальніші рішення та створити надійні інженерні системи. Нові нестандартні рішення та індивідуальний підхід до кожного клієнта характеризують нашу роботу. Асортимент продукції, пропонований компанією «КИЙ-БІЗ, нараховує понад 12 000 найменувань теплотехнічного устаткування і дозволяє задовольнити будь-які вимоги замовника та створити систему найвищого рівня складності.

Особливу увагу ми приділяємо інноваційному та ресурсозберігаючому обладнанню:

- геліосистеми, які перетворюють сонячне світло в теплову енергію

- сонячні панелі, що перетворюють сонячне світло в електричну енергію

- теплові насоси, які використовують у своїй роботі енергію навколишнього середовища

- устаткування, яке працює на біомасі та має нейтральні викиди

ТОВ «КИЙ-БІЗ» забезпечує гарантійне і сервісне обслуговування обладнання. Кваліфіковані сервісні інженери і великий склад запасних частин гарантують якісний технічний супровід обладнання. Ми пропонуємо широкий вибір стандартних сервісних договорів і готові запропонувати індивідуальні умови обслуговування згідно Ваших побажань.

Сервісні центри партнерів по всій Україні надають своєчасну технічну допомогу і гарантують безперебійну роботу встановлених інженерних систем.