Паливна тріска

Замовити

Деревна тріска – продукт, що отримується в результаті кришення цілої деревини (або ж деревних відходів). Тріску часто використовують в дуже широких сферах діяльності.

В основному тріску застосовують як сировину на целюлозно-паперовому виробництві або ж в якості елемента палива. Серед інших областей використання тріски можна відзначити виготовлення ДСП, ДВП, інших будівельних матеріалів, а також паливних гранул і брикетів. Існує специфічні види тріски, які використовуються для копчення продуктів (тріска з вільхи), виготовлення коньяку (тріска з дуба) і ін.

Тріска - це біопаливо, яке виробляється внаслідок подрібнення дерева в спеціальних рубальних машинах. Наша компанія займається виробництвом тріски на машинах як дискового, так і барабанного типу.

Абсолютно не існує жорстких якісних і розмірних вимог у напрямку виготовлення тріски (чого не можна сказати, наприклад, про технологічну тріску). Основною вимогою є надання можливості проходження через автоматичну систему подачі палива безпосередньо в котел.

Теплотворна здатність тріски відіграє ключову роль в процесі застосування матеріалу. Так, теплотворна здатність залежить від того, наскільки вологою є деревина. Таким чином, чим менші показники вологості матеріалу, тим його цінність як палива вища.

Ціна на деревну тріску договірна. Фракція - 10-60 міліметрів (пропонується під замовлення). Для упаковки - насип, біг беги. Вологість матеріалу становить від 15% до 50%. Тріска виготовлена як з м'яких, так і з твердих порід дерев.

Компанія здійснює доставку власним автотранспортом, а також є можливість перевезення з/д транспортом.

Оформлення заявки

Залиште свої дані та наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення замовлення.

Заявку відправлено

Спасибі за вашу заявку, ми з вами зв'яжемося найближчим часом.