Пелети

Замовити

Паливні гранули - це рослинні елементи, спресовані в форми циліндрів (діаметр близько 25 міліметрів). Матеріал для виготовлення паливних гранул може бути найрізноманітнішим - дерево, лузга, солома. Оскільки гранули є поновлюваним паливом, найчастіше вони називаються «біопаливом» - звичайним або твердим (так само, як і брикети, дрова, тріска і т.д.).

У чому полягають переваги паливних гранул в порівнянні з іншим паливом?

Відносно невисока вартість. Слід зазначити, що зараз помічається різке підвищення цін на паливо, що не поновлюється - така ж тенденція прогнозується на найближче майбутнє. В цей же час вартість на гранульоване паливо буде значно нижче, і продовжить постійно зменшуватися.

Є можливість автоматизувати подачу палива в зону, де відбувається горіння. Можливість переобладнати котли.

Паливні гранули можна використовувати практично у всіх котлах будь-якої потужності.

Матеріал є екологічно чистим, а тому абсолютно не приносить будь-якої шкоди навколишньому середовищу.

Вогнетривкі частки залишаються в мінімальній кількості і в подальшому можуть бути використані в якості добрива для землі.

Завдяки компактним розмірам, паливні гранули вимагають невеликого простору для їх зберігання. Те ж саме стосується і перевезення матеріалу - для нього потрібно мінімальна площа.

Паливні гранули безпечні під час зберігання і транспортування. Матеріал не є вибухонебезпечним і самостійно не загориться.

Забезпечення максимального терміну зберігання без будь-яких ушкоджень.

Ціна на паливні гранули договірна. Упаковка пропонується у вигляді насипу. Фасовка - виходячи з індивідуальних побажань клієнта за попереднім замовленням. Зольність - в залежності від потреби клієнта.

Компанія здійснює доставку власним автотранспортом, а також є можливість перевезення товару ж/д транспортом.

Оформлення заявки

Залиште свої дані та наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення замовлення.

Заявку відправлено

Спасибі за вашу заявку, ми з вами зв'яжемося найближчим часом.