Лігнін

Замовити

Лігнін – це головна складова частина деревини (після целюлози), на яку припадає 19-28% загального складу (цей показник залежить від породи дерева). Лігнін представляє собою речовину аморфного типу коричневого кольору.

Лігнін чимось схожий на торф, особливо якщо звернути увагу на його фізичні властивості. Однак на відміну від торфу ця речовина є відновлюваним джерелом енергії. Завдяки підвищеному рівню вуглецю, склад якого сягає 67%, а також наявності карбоксильних груп, показники енергетичного ваги лігнінів порівняно з деревиною значно вищі. На летючі речовини в процесі горіння лігніну припадає від 65% до 68%. Горючі речовини в гідролізних лігнінах складають від 58% до 75%. Таким чином, коли ці речовини виділяються в процесі нагріву лігніну, вони прискорюють займання частини і, як результат, його вигоряння.

Теплотворна здатність лігніну залежить від наявності вуглецю в паливному складі. Так, чим більше вуглецю, тим показники теплотворності вище. Оскільки близько 75% складу лігніну – це вуглець, то і його теплотворна здатність значно вища ніж, наприклад, у целюлози або деревини, де відсоткове співвідношення вуглецю становить менше 50%.

Технічний лігнін – це частинки розміром від менше ніж 1 мкм до декількох сантиметрів. Насипна щільність речовини становить 300-400 кг/м в кубі.

До основних параметрів паливного брикету з лігніну можна віднести наступні:

Форма брикетів залежить від конструкції матричного каналу преса, який застосовується.

Дрібна фракція не регламентується.

Вологість у відсотковому співвідношенні становить не більше 22%.

Зольність – близько 20%.

Теплотворність – 13-18 МДж/кг

Лігніни упаковуються в поліпропіленові мішки біг-бег. В одній упаковці від 700 до 900 кг кг речовини.

Оформлення заявки

Залиште свої дані та наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення замовлення.

Заявку відправлено

Спасибі за вашу заявку, ми з вами зв'яжемося найближчим часом.